Sprawdź rekomendacje naszych zadowolonych klientów

W.W. Inwestment Wiśniewscy Sp. J.

„…Usługa natrysku pianką PUR została wykonana przez Firmę APUR w sposób absolutnie perfekcyjny, w możliwie najkrótszym czasie, po rozsądnych, adekwatnych do wysokiej jakości cenach. Inne elementy składające się na wysoką jakość usługi, w tym bezpieczeństwo i higiena prowadzonych prac również wykonane były w sposób należyty. Mając na względzie ciągle podnoszący się standard budownictwa w Polsce, z całą odpowiedzialnością mogę rekomendować firmę APUR Anna Sidor, jako wykonawcę najwyższej jakości usług ocieplania budynków…”

Firma DEVELOPER Anna i Piotr Kozdrowicz S.J.

…Prace termoizolacyjne są jednym z ważniejszych elementów wykończeniowych budynku. Od solidności ich wykonania zależy dalszy komfort użytkowania budynku, a na nim zależy nam najbardziej. Wznoszenie budynków zarówno nowoczesnych jak i funkcjonalnych daje nam satysfakcję i energię do ciągłego rozwoju. Dzięki współpracy z firmą APUR Anna Sidor mam pewność, iż oddaję do użytku budynek, który zachowa podwyższone standardy przez długie lata, że utrata ciepła w zimie, a chłodu w lecie będzie znikoma.

DTM S.J. Arleta Kuczewska Tadeusz Olchawski

„Wybór firmy APUR do termoizolacji domów „Rezydencje Pałacowa” okazał się strzałem w dziesiątkę. Realizacja przebiegła sprawnie i terminowo. Firma APUR jest ekspertem w zakresie rozwiązań termoizolacyjnych. Dba o wysoką jakość robót i wykazuje się właściwą znajomością sztuki budowlanej. Do swych prac wykorzystuje innowacyjne metody ocieplania pianą poliuretanową, najwyższej klasy sprzęt renomowanej światowej marki oraz najwyższej klasy materiały termoizolacyjne, posiadające odpowiednie certyfikaty.”

Pan Dariusz z Marek koło Warszawy

„Izolacja pianą PUR była strzałem w dziesiątkę. (…) Zaizolowany/ocieplony pianą zamknięto – komórkową strop wyeliminował przemarzanie podłogi w kuchni, dzięki czemu rachunki za ogrzewanie w okresie grzewczym znacznie zmalały. Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. (…) Teraz mogę wykorzystać przestrzeń garażu i piwnicy do wykonywania zawodu oraz rozwijać swoje pasje. Ujął mnie także fakt, że interesujecie się Państwo jakością wykonanej pracy i moimi odczuciami nawet wiele miesięcy po wykonanej usłudze, co jest ewenementem wśród budowlanych firm.”