Ocieplanie poddaszy w Wesołej

Okres jesienno-zimowy, a czasem również wiosna, to czas nieprzyjemnych, niskich temperatur. Trudno wyobrazić sobie spędzanie grudniowego wieczoru w nieogrzewanym domu. Jak zapewnić sobie przyjemne ciepło, a jednocześnie nie zwiększyć znacząco wysokości rachunków za ogrzewanie? Odpowiedzią jest fachowa termoizolacja. Nasza firma poleca swoje usługi ocieplania poddaszy w Wesołej.

Profesjonalne ocieplanie poddasza

Wykorzystujemy do termoizolacji popularne obecnie rozwiązanie, czyli piankę PUR. Nasi doświadczeni pracownicy używają zaawansowanych technologicznie agregatów amerykańskiej produkcji. Nakładana przy ich pomocy pianka doskonale pokrywa i uszczelnia powierzchnię. Wszyscy nasi fachowcy mogą pochwalić się długim doświadczeniem oraz perfekcyjnie wyszlifowanymi umiejętnościami, dzięki czemu nakładana przez nich pianka PUR nie pozostawia żadnych ubytków. Powierzenie nam ocieplenia poddasza lub domku letniskowego to gwarancja satysfakcji z lepszego rozkładu temperatury we wnętrzach.

Szybkie i pewne usługi

Oferujemy ocieplanie poddaszy w Wesołej, na całym terenie dzielnicy. Możemy podjąć się pracy zarówno w nowo budowanych domach jednorodzinnych, jak i w starszych budynkach, które wymagają podniesienia jakości. Za pośrednictwem naszej strony mogą Państwo zgłosić chęć uzyskania sporządzonej przez nas wyceny ocieplania poddasza. Po zapoznaniu się ze zgłoszeniem udzielimy fachowej odpowiedzi oraz zarekomendujemy adekwatne działania. Następnie wspólnie wybierzemy dogodny termin – mogą mieć Państwo pewność, że zostanie on dotrzymany.

Ocieplanie poddasza w Wesołej często zajmuje nam zaledwie jeden dzień, dzięki czemu domownicy mogą szybko cieszyć się doskonałymi efektami nowej termoizolacji!

skuteczna termoizolacja

Skuteczna
Termoizolacja

Szczelna, jednorodna warstwa izolacji bez mostków termicznych

gwarancja trwałości

Gwarancja
Trwałości

Niezmienność parametrów poliuretanów przez ponad 20 lat

bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska

Bezpieczeństwo dla Zdrowia i Środowiska

Brak szkodliwych substancji, pianka PUR nie stanowi pożywki dla pleśni i grzybów

Postaw na doświadczenie, wybierz APUR!

Sukces firmy zbudowaliśmy w oparciu o rzetelne realizacje zleceń. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm obsługi, uczciwość i terminowość. Skupiamy się na doborze sprawdzonych, certyfikowanych materiałach i pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie do natrysku pianki PUR.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Doradzamy zarówno w zakresie przygotowania inwestycji do termoizolacji, jak również w zakresie doboru odpowiednich materiałów i grubości warstwy natrysku
  • Wykorzystujemy agregat Graco E-30, który gwarantuje spełnienie wszystkich wymagań producentów pian oraz wytycznych podyktowanych przepisami prawa
  • Dotrzymujemy terminów zarówno bezpłatnej wyceny, jak i samej realizacji ocieplenia budynku
  • Przygotowujemy inwestycję do natrysku tak, aby po realizacji usługi zostawić ją w stanie zastanym przed naszymi pracami

Stosujemy tylko certyfikowane materiały uznanych producentów

Sprawdź ile kosztuje ocieplenie poddasza pianką PUR    Sprawdź nasze realizacje