Termoizolacja poddaszy w Wołominie

Jako część aglomeracji warszawskiej, Wołomin jest częstym wyborem na wybudowanie domu i zamieszkanie. Zarówno dopiero powstające tu domy jednorodzinne, jak i te już istniejące, mogą mieć łączący je problem: brak odpowiedniej izolacji poddasza. Nasza firma oferuje swoje usługi, by zapewnić jak najlepszy komfort termiczny. Pomożemy również przy ocieplaniu garaży w Wołominie, izolacji domków letniskowych, a nawet hal przemysłowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Profesjonalne ocieplenie stropów w Wołominie

Aby wykonać izolację poddasza z gwarancją jakości w Wołominie, potrzeba odpowiedniej technologii oraz wykwalifikowanych pracowników. Nasza firma może się tym pochwalić. Wysokiej jakości sprzęt do ocieplania poddaszy, którego używamy, to agregat amerykańskiej produkcji oraz pianka PUR. Ten rodzaj pianki umożliwia perfekcyjne, staranne i równomierne rozprowadzenie materiału po docieplanej powierzchni. Termoizolacja poddasza z tą technologią to gwarancja świetnego efektu. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu naszych pracowników pianka PUR idealnie pokrywa stropy.

Kompleksowa izolacja garaży

Coraz więcej osób decyduje się na wykonanie profesjonalnej termoizolacji swoich domów, w tym poddaszy. Warto jednak wziąć pod uwagę również ocieplenie garażu. Oprócz przechowywania samochodu to miejsce spełnia wiele funkcji, zależnie od potrzeb i upodobań właścicieli. Często służy za warsztat lub magazyn. Żeby móc w pełni cieszyć się korzystaniem z tej przestrzeni, należy ją dobrze zaizolować. W ten sposób stanie się bardziej komfortowa, a przy tym bezpieczniejsza dla umieszczonych w niej urządzeń i przedmiotów. Odpowiednie ocieplenie garażu w Wołominie to zadanie, którego chętnie się podejmiemy.

Zapraszamy do skorzystania z usług docieplania poddaszy w Wołominie

Nasza firma oferuje kompleksowe i sprawdzone usługi izolacji poddaszy w Wołominie. Zapraszamy wszystkich, którym zależy na lepiej ogrzanym domu, domku letniskowym czy garażu. Dzięki ociepleniu poddasza, ciepłe powietrze nie będzie uciekać na zewnątrz. Wewnętrzna temperatura ustabilizuje się, przez co odczuwalne będzie przyjemne ciepło. Profesjonalna termoizolacja poddasza często umożliwia zmniejszenie opłat za ogrzewanie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług ocieplania stropów w Wołominie!

skuteczna termoizolacja

Skuteczna
Termoizolacja

Szczelna, jednorodna warstwa izolacji bez mostków termicznych

gwarancja trwałości

Gwarancja
Trwałości

Niezmienność parametrów poliuretanów przez ponad 20 lat

bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska

Bezpieczeństwo dla Zdrowia i Środowiska

Brak szkodliwych substancji, pianka PUR nie stanowi pożywki dla pleśni i grzybów

Postaw na doświadczenie, wybierz APUR!

Sukces firmy zbudowaliśmy w oparciu o rzetelne realizacje zleceń. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm obsługi, uczciwość i terminowość. Skupiamy się na doborze sprawdzonych, certyfikowanych materiałach i pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie do natrysku pianki PUR.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Doradzamy zarówno w zakresie przygotowania inwestycji do termoizolacji, jak również w zakresie doboru odpowiednich materiałów i grubości warstwy natrysku
  • Wykorzystujemy agregat Graco E-30, który gwarantuje spełnienie wszystkich wymagań producentów pian oraz wytycznych podyktowanych przepisami prawa
  • Dotrzymujemy terminów zarówno bezpłatnej wyceny, jak i samej realizacji ocieplenia budynku
  • Przygotowujemy inwestycję do natrysku tak, aby po realizacji usługi zostawić ją w stanie zastanym przed naszymi pracami

Stosujemy tylko certyfikowane materiały uznanych producentów

Sprawdź ile kosztuje ocieplenie poddasza pianką PUR    Sprawdź nasze realizacje